WINKHAUS — КЛЮЧ ДО ВАШОЇ БЕЗПЕКИ

ПРО КОМПАНІЮ

Більше 160 років WinkHaus користується довірою серед своїх клієнтів, завдяки своїм інноваційним продуктам та бездоганному сервісу.

Група WinkHaus сьогодні — це п’ять компаній у Німеччині та міжнародні дочірні компанії у восьми країнах Європи.

З 2003 року компанія розпочала діяльність через свою дочірню компанію «Вінкхаус Україна». І сьогодні займає впевнену позицію постачальника продукції WinkHaus на віконному ринку України.

Поворотно-відкидна фурнітура activPilot

З меншою кількістю елементів, більшою гнучкістю, естетичним дизайном та численними додатковими функціями activPilot пропонує незаперечні переваги для покупців вікон.

activPilot Concept

Безпека

Фурнітурні системи сімейства activPilot мають свою відмінну систему замикання, яка базується на унікальних протизламних штифтах (запірних цапфах) у формі восьмигранних грибків. Такі грибки легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так і з посиленими протизламними, а також регулюють притиск стулки до рами.

Зручність

У порівнянні з попередньою системою autoPilot кількість елементів activPilot, необхідних для монтажу на вікно, істотно зменшилася. Проте кожний елемент став багатофункціональним. Наприклад, зачепи на рамі не тільки залучають стулку до рами, а й контактують з додатковими елементами для виконання певних функцій.

Вишуканий дизайн

Оригінальний знак у вигляді трьох квадратів, розміщених разом, – це відмінна риса фурнітурних систем activPilot, символ інновацій та високої якості. До розробки фурнітури ми залучили сучасного промислового дизайнера. Завдяки цьому, поряд з функціональністю, набули благородної витонченості кожного елемента.

activPilot Select

Інноваційна технологія, сила якої у її непомітності

Система activPilot Select відкриває світ нових можливостей. За допомогою цієї інноваційної поворотно-відкидної фурнітури можна впевнено користуватися віконною стулкою вагою до 150 кг та площею до 3м2. Оскільки вікно не має зовнішніх петель, воно сміливо може стати вишуканою частиною інтер’єру. Система activPilot Select відповідає вимогам як будівництва нових сучасних будинків, так і реставрації існуючих.

У стандартній комплектації повністю прихована фурнітурна система activPilot Select витримує навантаження до 100 кг.

Гнучка конфігурація – швидкий монтаж

Легка для застосування концепція activPilot Select пропонує виробнику суттєво полегшено, швидкий монтаж та регулювання фурнітури без спеціального інструменту. Для виробництва вікон не потрібне спеціальне свердління або складне фрезерування. Точки замикання можуть бути встановлені ближче до кута для більшої надійності та стабільності притиску. Навіс стулки на раму може бути зролений одним працівником.

activPilot Comfort

activPilot Comfort PADK

За результатами досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера, саме вікна з фурнітурою activPilot Comfort здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті. Приплив свіжого повітря відбувається завдяки зсуву стулки рівномірно по всьому периметру на 6 мм. У такому разі повітрообмін відбувається не тільки у повнофункціональній зоні, але й у всьому приміщенні, тому що повітря поширюється повільно та рівномірно.

activPilot Comfort PADM

Фурнітура activPilot Comfort PADM Winkhaus, взаємодіючи з електроприводом фірми D+H, уможливлює автоматичне відкривання вікна та паралельне зміщення стулки по всьому периметру на 6 мм за допомогою кнопки. Отвір, що утворюється при такому типі провітрювання, забезпечує плавний вихід використаного повітря через верхню частину вікна та приплив свіжого повітря через нижню. Таким чином відбувається природний повітрообмін за мінімальної втрати тепла.

activPilot Comfort PAD

Система activPilot Comfort PAD дає можливість паралельного усунення стулки по всьому периметру на 6 мм. Зсув відбувається за допомогою повороту ручки. Вікно в такій щілинній вентиляції захищає приміщення від атмосферних опадів навіть під час зливи.

activPilot Comfort PADS

Фурнітура activPilot Comfort PADS дала можливість здійснювати провітрювання в унікальних будівлях-пам’ятках архітектури. Периметральний 6 мм отвір для вентиляції настільки вузький, що майже непомітно зовні. Система не тільки не заперечує стиль історичної забудови, але й забезпечує комфортну експлуатацію, нестандартне архітектурне оформлення та надійний захист будівель.

activPilot Ergo

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Цей тип поворотно-відкидної фурнітури дозволяє комфортно користуватися вікном людям похилого віку та людям з обмеженими фізичними можливостями.

Це відбувається завдяки зручній ручці, розташованій у нижній горизонтальній частині віконної стулки, та механізму закривання/відчинення «без зусиль».

Перевага фурнітури з такими елементами також є відчутною при користуванні вікном, розташованим у важкодоступному місці.

activPilot Topcoat

Особливо стійка.

Поворотно-відкидна фурнітура, поверхня якої особливо стійка до агресивних хімічних речовин та впливу навколишнього середовища, що дуже важливо для вікон у будинках на узбережжі.

Підвищений захист від екстремальних умов довкілля.

 • Максимальна вага створки: 100/130 кг
 • Мінімальна ширина стулки по фальцю: 270 мм
 • Максимальна ширина стулки по фальцю: 1725 мм
 • Мінімальна висота створки по фальцю: 230 мм
 • Максимальна висота створки по фальцю: 2800 мм
 • Співвідношення сторін FFB: FFH ≤ 2: 1
 • Максимальна площа площі: 3 м2

activPilot Giant

Фурнітуру activPilot Giant можна використовувати для вікон, виготовлених із ПВХ, дерева або алюмінію.

Для дерев’яних та алюмінієвих вікон завіси витримують максимальну вагу стулки до 200 кг, для ПВХ вікон – до 180 кг. Звичайно, це можливо за умови використання спеціального профілю для важких конструкцій. Причому ширина стулки має становити до 1600 мм, а висота — 3000 мм.

activPilot Giant має вбудовану функцію амортизатора, яка діє наприкінці переходу стулки у положення нахилу. Користуватися вікнами більших розмірів стає набагато зручніше.

activPilot Control

Все під контролем! Новий стандарт у системах моніторингу

Фурнітурна система activPilot Control дозволяє різними способами контролювати вікна за допомогою електроніки. Клімат-контроль, витяжки, моніторинг систем
охоронної сигналізації – все це може керуватися та оцінюватися спеціально розробленими датчиками блокування. Вони інтегровані в фурнітурні елементи, тому є непомітними, але дуже корисними доповненнями.

Напрями застосування activPilot Control:

 • Моніторинг сигналізації:
  – VdS класу
  – VdS класу
 • Клімат контроль
 • Контроль вентиляції
 • Витяжка

Додаткові можливості по фурнітурі

Функціональні та безпечні замки STV з багатоточковим замиканням

Основною перевагою дверей із замками Winkhaus є те, що вони захищають приміщення від проникнення зовні не лише в центральній частині дверей (де зазвичай встановлюється замок із циліндром), але також у нижній та верхній частинах стулки за допомогою додаткових ригелів. Кількість таких спеціально профільованих ригелів, так званих «кліків» залежить насамперед від типу дверей та рішення Клієнта. Вхідні двері стандартного розміру можуть замикатися навіть у п'яти точках (звідси і назва: замки з багатоточковим замиканням).

easyLock R

Замки з багатоточковим замиканням з ексцентричними роликами

Замки Winkhaus з багатоточковим замиканням easyLock зі стопорним штифтом та ексцентричними роликами є бюджетними рішеннями для забезпечення захисту вхідних та другорядних дверей за допомогою 4 додаткових точок замикання.

Ексцентричні ролики Winkhaus

Ексцентричні ролики прослизають під захисною планкою, коли двері замкнені штифтами. Це не дозволяє від’єднати дверне полотно від рами горизонтально. Контактний тиск можна легко відрегулювати, використовуючи шестигранне заглиблення під ключ. Це дозволяє легко закріпити штифти, що є безперечною перевагою для безпечного та щільного замикання дверей.

hookLock M

Ікло Winkhaus

Замки відрізняються тривалим терміном експлуатації та високим рівнем безпеки, міцними компонентами та точним виробництвом, а тому гарантують найвищий ступінь замикання, знешкоджуючи майже будь-який інструмент, яким може скористатися грабіжник. Гнучка модульна будова ікла дозволяє легко налаштувати та встановити її в будь-яких вхідних дверях, виготовлених з дерева, ПВХ або алюмінію. Тип замку та кількість додаткових точок замикання може бути підібрана індивідуально для кожного клієнта залежно від його індивідуальних потреб у безпеці та рівня можливої ​​загрози.

Ікло із заднім захватним пристроєм

Не тільки сталевий ікло глибоко проникає в планку в замкнутому положенні замка, а й планка блокується одночасно в дверній рамі. Ця функція забезпечує додатковий захист, не дозволяючи вирвати вікно дверей з дверної рами.

autoLock AV3

Швидко, безпечно та безшумно

autoLock AV3 – це замок з автоматичним багатоточковим замиканням з іклами. Коли двері зачиняються, елементи ущільнювача та масивні ікла активуються магнітним датчиком на рамі. Таким чином, двері завжди захищені від небажаних гостей. Міцні ікла, елементи ущільнювачів і перемикач можна розблокувати за допомогою повороту ключа в циліндрі замка або за допомогою зовнішньої дверної ручки. Замок autoLock AV3 підходить для дверей з дерева, ПВХ та алюмінію.

Магнітний датчик на рамі

Магнітний датчик на рамі забезпечує автоматичне замикання за допомогою магнітних імпульсів у конкретний момент. Це зменшує кількість подряпин на дверній рамі і знижує рівень шуму. зазвичай виникає при замиканні дверей за допомогою автоматичних замків.

blueMatic EAV3

Сучасний замок – для сучасних людей

Замок blueMatic EAV3 – це автоматична система з багатоточковим замиканням та вбудованою електричною функцією відмикання. Ця автоматична функція розроблена за принципом механічного замку autoLock AV3 і зручно відмикається натисканням кнопки за допомогою електричного механізму.

Зачинені двері можна легко відчинити за допомогою пульта дистанційного керування або внутрішньої системи зв’язку. Ікла, ущільнювальні елементи і планка втягуються всередину замка натисканням кнопки, миттєво відкриваючи доступ через замкнені двері. Це не лише зручна, а й елегантна технологія.

Електричні компоненти замку можуть бути модернізовані до рівня автоматичного замку autoLock AV3 від Winkhaus.

Перемикач на денний режим також може бути вбудований в планку ригеля, щоб залишити двері відкритими на певний період часу, подібно до електричного перемикача з функцією перемикання на денний режим.

Цилиндры для дверей

keyOne X-pert призначені для використання як система замикання з невеликою кількістю циліндрів у житлових будинках та промислових будівлях.

keyTec N-tra одиничні циліндри та циліндри з ідентичним кодуванням з карткою безпеки.

keyTec RPE є інноваційною системою для забезпечення індивідуального захисту невеликих житлових та приватних будинків. Індивідуальна особливість у конструктиві циліндра досягається наявністю блокуючого елемента (сталевої кульки), що запобігає розтину дверей нелегальним дублікатом ключа.

blueCompact – це перша система доступу з керуванням через програму в смартфоні або планшеті. Завдяки цьому конфігурацію можна виконати самостійно та модифікувати залежно від індивідуальних побажань користувача. Після встановлення програма забезпечує повний контроль над системою.

Похило-зсувні системи duoPort

Завдяки похило-зсувній фурнітурі duoPort від Winkhaus можна конструювати вікна висотою до 2,7 м, тобто можна засклити всю стіну, від підлоги до стелі. Вікна, оснащені такою фурнітурою, зручні у користуванні. Фурнітура duoPort дозволяє легко та невимушено відкривати, зрушувати та нахиляти дерев'яні або ПВХ вікна з максимальною вагою до 200 кг. Фурнітуру можна встановлювати також у вузьких профільних системах, що дозволяють максимально висвітлювати приміщення.

duoPort SK

Сучасна архітектура ґрунтується на масштабних елементах вікна, які мають відповідати високим вимогам щодо проектування, безпеки, зручності та підвищення енергетичної ефективності. Всі ці вимоги виконують похило-зсувні системи duoPort SK від Winkhaus – нова комфортна фурнітура для сучасних балконних дверей.

Завдяки збільшеному діаметру роликів, навіть надважкі конструкції зсуваються майже без зусиль, легко та зручно. Поєднані із механізмом щіточки гарантують плавний хід фурнітури навіть після багаторічної експлуатації. Накладки захищають візки від забруднення та пошкодження, а їх сучасний дизайн поєднує фурнітуру та вікно в єдине ціле.

Модель duoPort SK-Z додатково підвищує комфорт користування системою: спеціальна ергономічна ручка з механізмом, сумісним з кронштейном, дозволяє легко відкривати і закривати великі і важкі балконні двері.

duoPort PAS

Більше функцій – більше зручностей

Розсувні віконні конструкції з інноваційною фурнітурою duoPort PAS набувають нового виміру функціональності. Поряд із функціями відкриття, зсуву та закриття панорамні вікна з duoPort PAS можуть мати також функцію провітрювання через паралельне зміщення стулки по всьому периметру на 6 мм. І все це за допомогою видовженої віконної ручки.

Турбота про безпеку

Зчеплення восьмигранного протизломного грибка та протизломних сталевих зачепів на рамі суттєво ускладнює спроби злому та проникнення зловмисників у будинок через балконні двері. Під час провітрювання з паралельним усуненням рівень протизламності вікна, оснащеного duoPort PAS, аналогічний ступеню захисту при закритому вікні (RC 2). Сьогодні це унікальне рішення на ринку похило-зсувних систем.

Підйомно-зсувні системи Atrium-HS 300

Підйомно-розсувна система Atrium HS 300 від HAUTAU призначена для виробів із ПВХ, дерева чи алюмінію. Зручна для дверей з низьким порогом, що особливо зручно в користуванні людей похилого віку або людям в інвалідних візках. Має хороші теплозберігаючі характеристики, які унеможливлюють замерзання навіть за дуже низьких температур.

Atrium HS 300

Atrium HS дозволяє використовувати конструкції із шириною зовнішньої рами до 6500 мм (максимальна ширина стулки 3250 мм) та висотою 2700 мм.

 • Підйомно-розсувна система для виробів із дерева та алюмінію.
 • Дозволяє зрушувати стулку в одній площині без необхідності нахилу перед розсування.
 • Плоскі нижні напрямні між внутрішньою частиною приміщення та терасою спрощують зсув між внутрішньою частиною приміщення та терасою.
 • Під час кришкою стулка злегка піднімається, що обмежує тертя між порогом та ущільнювачем.
 • Каретки обладнані спеціальними щіточками, що очищають жолоб, в якому рухається система під час кожного кришкою дверей.
 • Термічна прокладка порога запобігає небезпеці промерзання при низьких температурах.
 • Можливість фіксації дверей шляхом повороту ручки донизу.

Є ПИТАННЯ?

Задайте їх нам у соціальних мережах.

Зв'яжіться з нами

Є питання, пропозиції, ідеї — зв’яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму нижче та надішліть нам листа. Ми із задоволенням відповімо вам найближчим часом!