Це світлопрозора частина металопластикового вікна, що складається з двох-трьох стекол, з’єднаних між собою та заповнених усередині газом (Аргоном, Ксеноном або Криптоном) або осушеним повітрям. Газ усередині склопакета знижує передачу тепла за рахунок конвекції, що знижує швидкість проникнення теплової енергії зсередини приміщення назовні та надає вікнам теплоізоляційної властивості.
Однокамерний склопакет
(2 скла)

Двокамерний склопакет
(3 скла)

Склопакет складається з 5 компонентів:
Скло, камера заповнена повітрям або газом, первинне ущільнення (бутиловий герметик), вторинне ущільнення (герметик) та дистанційна рамка.
Листове скло є одним із найбільш затребуваних видів скла. Найчастіше для його виготовлення використовують листи загартованого або багатошарового скла.
Листи скла відокремлені один від одного дистанційною рамкою, яка дозволяє повітря бути нерухомим. Дистанційна рамка зазвичай складається з осушувача, який поглинає всю вологу, щоб запобігти конденсації між склом.
Герметичне з’єднання двома ущільнювачами скла та рами допомагає уникнути попадання додаткової вологи в конструкцію та ефективно утримує тепло.


При виборі пластикових вікон важливо звертати увагу на такі параметри:
1. Функціональність.
Перед покупкою
необхідно визначитися, які показники та функції вікна найважливіші для конкретного приміщення: шумоізоляція, звукоізоляція, захист від ультрафіолету тощо. Виходячи з вимог до скління та функціональних можливостей, потрібно підбирати вид склопакета.
2. Заповнення камер між склом.
Звукоізоляція та теплопровідність залежить від наповнювача камери між склом: повітря або інертний газ. Для заповнення камер нашої продукції використовується найпоширеніший газ – аргон. Головна якість склопакетів з аргоном полягає в тому, що вони не лише покращують теплоізоляцію приміщення взимку, а й підтримують у приміщенні комфортну температуру влітку.
3. Товщина склопакета.
Товщина склопакетів, що виготовляються нашою компанією, від 32 до 52 мм, і це важливий показник теплоізоляційних якостей конструкції. Чим вона більша, тим краще зберігатиметься тепло, тоді як на шумоізоляцію цей параметр не впливає. Компанія Element виготовляє склопакети будь-якої товщини на індивідуальне замовлення.
4. Кількість стекол та його типи.
Від кількості стекол, а саме камер між ними, залежатиме рівень звуко- та теплоізоляції в приміщенні. При збільшенні кількості скла збільшується навантаження на раму та вага виробу. Оптимальним рішенням буде поставити одне енергозберігаюче (загартоване) скло з боку вулиці, а внутрішню частину конструкції залишити у стандартній комплектації та заповнити камеру аргоном замість осушеного повітря. Так, шумо- та теплоізоляційні якості збільшаться, а вага конструкції залишиться невеликою.

НАДІШЛІТЬ ЗАЯВКУ
ВИДИ СКЛОПАКЕТІВ
Однокамерні склопакети
Рекомендуються для установки в приміщеннях, що не опалюються, на балконах при холодному типі скління, господарських об’єктах і т.п.
Двокамерні склопакети
Такого виду скління ідеально підходить для встановлення в опалювальних спорудах. Вони забезпечують високий рівень енергоефективності та шумоподавлення.
Крім стандартного скла, яке використовується в одно- і двокамерних пакетах, ми пропонуємо широкий спектр різних типів скла, таких як:
Енергозберігаючі
Вікна, виготовлені за такою технологією, працюють як своєрідний тепловий клапан – пропускають тепло зовні всередину будинку та відображають його як дзеркало, не даючи покинути приміщення і таким чином зберігаючи тепло та Ваш сімейний бюджет.
Мультифункціональні
Оптимальне рішення для підтримки комфортного мікроклімату будь-якої пори року. Таке скло дозволяє відбивати теплову енергію всередину кімнати в холодну пору року, а в літню спеку захищають будинок від перегріву, відбиваючи сонячні промені та теплову енергію.
Рефлекторне скло з дзеркальним ефектом
Ефект дзеркала в склопакетах дозволяє проникати сонячному світлу всередину приміщення і обмежуючи видимість приміщення зовні. Широко використовуються у склінні офісних будівель, ресторанів, торгових комплексів.
Сатинові (матове скло)
Найбільш популярне застосування сатинового скла в міжкімнатних дверях та меблях, офісних перегородках та душових кабін, а також сходів.
Візерунчасте скло «Крізет»
Таке скло має опуклий рельєфний візерунок з одного боку, і гладку поверхню зі зворотної. Часто його називають орнаментним чи фігурним. Зазвичай використовується для інтер’єрного оформлення приміщень, виставкових павільйонів та концертних залів.
Будь-який вид склопакетів можна прикрашати шпросами різної товщини.
Лінійка склопакетів, пропонована компанією Element, задовольнить побажання найвибагливішого клієнта.
1. Скільки камер має мати склопакет?
За європейськими стандартами склопакети мають бути однокамерними або двокамерними. Вибір залежить від кліматичних умов місцевості та вимог до приміщення.
2. Яка основна функція енергозберігаючого скла?
Основна функція енергозберігаючого скла – відображення. У літній період скло відображає гарячі сонячні промені надвір, забезпечуючи прохолоду в приміщенні. Взимку тепло, що походить від опалювальних приладів, відбивається від скла назад у будинок. Таким чином забезпечується комфортна температура повітря в приміщенні цілий рік.
3. Якою має бути відстань між склом у склопакеті?
Відстань між склом варіюється в межах 6-20 мм. Зі збільшенням кількості камер зменшується відстань між склом, у будь-якому разі вона не повинна перевищувати 60 мм на весь склопакет.
4. За рахунок чого забезпечується звукоізоляція?
Звукоізоляція залежить від ширини склопакета, наповнювача камери між склом (повітря чи інертний газ) та кількості камер. Чим більше камер, тим краще захист від проникнення сторонніх звуків у приміщення.
5. Від чого залежить вартість склопакета?
На вартість склопакета впливають тип скла, кількість камер та газ для їх заповнення. У компанії «Element» можна купити склопакети високої якості за ціною виробника.
Рефлекторний склопакет

Сатиновий склопакет (матовий)

Склопакет Krizet

Зв'яжіться з нами
Є питання, пропозиції, ідеї — зв’яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму нижче та надішліть нам листа. Ми із задоволенням відповімо вам найближчим часом!
Каталог продукції

от 27 800 грн
Окно Kömmerling 70 мм Германия с проветриванием защитное безопасное
Под заказ, 14 дней

от 29 500 грн
Окно Kömmerling 76 мм AD Германия с проветриванием защитное безопасное
Под заказ, 14 дней

от 30 300 грн
Окно Kömmerling 76 мм MD Германия с проветриванием защитное безопасное
Под заказ, 14 дней

от 30 800 грн
Окно Kömmerling 88 мм MD Германия с проветриванием защитное безопасное
Под заказ, 14 дней

от 13 000 грн
Окно Kömmerling 76 мм MD Германия с удлиненной ручкой снизу
Под заказ, 14 дней

от 12 200 грн
Окно Kömmerling 76 мм AD Германия с удлиненной ручкой снизу
Под заказ, 14 дней

от 10 800 грн
Окно Kömmerling 70 мм ST plus Германия с удлиненной ручкой снизу
Под заказ, 14 дней

от 13 600 грн
Окно металлопластиковое Kömmerling 88 Германия с удлиненной ручкой снизу
Под заказ, 14 дней

от 7 006 грн
Окно Kommerling 70 ST Plus со скрытыми петлями энергосберегающее
Под заказ, 14 дней

от 9 200 грн
Окно cо скрытыми петлями дизайнерское Kommerling 88 Германия
Под заказ, 10 дней

от 8 600 грн
Окно cо скрытой фурнитурой дизайнерское Kommerling 76 мм MD Германия