Абсолютно нова та унікальна пропозиція — прозорі і при цьому захисні грати.

Не дивуйтесь побачивши фотографію. Так, це грати на вікно. Так, прозора і вона захисна. А досягається таке чудове поєднання завдяки використанню монолітного полікарбонату – термопласту.

  • Полікарбонат має прозорість порівнянну із звичайним склом, із цього матеріалу роблять, наприклад, лінзи окулярів.
  • Він вдвічі легший і в 250 разів міцніший за скло. І при цьому напрочуд гнучкий. Матеріал спокійно витримує удари молотком, битою, сокирою.
  • Також листовий полікарбонат не підтримує горіння, а у вогні тільки повільно плавиться.

Та що казати, достатньо й одного факту: саме полікарбонат використовується як лицьовий щиток у космічному скафандрі. Одним словом – матеріал гідний.

І ось з такого, воістину космічного матеріалу і виготовляються захисні грати на вікна.

от 17 500 грн

ПРОЗРАЧНЫЕ ЗАЩИТНЫЕ РЕШЕТКИ НА ОКНА PREMISAVE

Под заказ, 10 дней

Основа захисної решітки – це горизонтальні ламелі, закріплені в металевих профілях, які, у свою чергу, монтуються «внатяг» з боків від віконного прорізу з інтервалом кріплення в 140 мм. Кріпильний профіль укривається ще одним профілем – декоративним. Металеві елементи можуть бути пофарбовані порошковими фарбами або виготовлені з нержавіючої сталі.

Ламелі решіток PolyProtect мають товщину 6 мм за ширини 50 мм і встановлюються з інтервалом 90 мм. При випробуваннях, одна єдина ламель (смуга) спокійно витримувала зусилля, що тягне, в 500 кг, а коли навантаження було збільшено ще більше, стався розрив металевого листа в районі кріплення. Пластик витримав і не зламався.

Ґрати PolyProtect постійно вдосконалюються методами кріплення ламелів, підлаштовуються під бажання змінити форму основи або частоту захисних ламелей.

На даний момент вдалося збільшити свідчення опору до силового злому: тепер кожна ламель ґрати PolyProtect витримує не 500 кг навантаження, як було спочатку, а 850 кг. Ще більше захисту для вашого будинку.

Є ПИТАННЯ?

Задайте їх нам у соціальних мережах.

Зв'яжіться з нами

Є питання, пропозиції, ідеї — зв’яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму нижче та надішліть нам листа. Ми із задоволенням відповімо вам найближчим часом!