Ми йдемо в ногу з часом та надаємо ідеальні рішення, призначені для задоволення індивідуальних потреб.

Виробництво

На всіх етапах виробництва ми контролюємо якість виготовлених нами виробів. Завдяки ретельному відбору комплектуючих від світових лідерів, які стали символом надійності, безпеки та довговічності, а також напрацьованому досвіду, наші клієнти отримують вироби високої якості, що відповідають Європейському стандарту. Наша компанія постійно збільшує можливості власного заводу металопластикових вікон, завдяки чому ми можемо запропонувати грамотне рішення для будь-якого проекту: від стандартних вікон до складних конструкцій, забезпечуючи при цьому бездоганну якість.

Переваги

Незалежно від складності конструкцій ми пропонуємо ідеальне рішення для всіх типів/видів будівель. Завод пластикових вікон Element укомплектований найкращим сучасним та високоточним обладнанням європейських виробників. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками та брендами. Вся продукція сертифікована по Україні відповідно до існуючих ДСТУ та ДБН.
Наша компанія прагне приносити тільки користь навколишньому середовищу та людям, тому ми використовуємо лише енергоефективні віконні системи та безсвинцеві екологічні профілі Kӧmmerling.

Eнергоефективність

Компанія ”Елемент“ веде безперервне підвищення енергетичної ефективності виробництва та нашої продукції. Крім красивого зовнішнього вигляду, вікно має мати енергозберігаючі властивості, які у свою чергу нормуються Державним Стандартом України. Характеристикою енергетичної ефективності світлопрозорих конструкцій (вікон) є опір теплопередачі, згідно з яким класифікують ступінь енергоефективності вікна.

Завод металопластикових вікон

Якщо ви хочете якісно та комфортно облаштувати будинок, квартиру, офіс чи інше приміщення, рекомендуємо купити пластикові вікна із заводу “Елемент”. Завдяки власному виробництву ми можемо надати якісну продукцію на основі всесвітньо відомого профілю Kömmerling за ціною виробника. Робимо вікна з якісною фурнітурою на замовлення за індивідуальними розмірами. Швидку доставку гарантуємо.

Наші партнери

Про нас говорять