Прозорі ролети з полікарбонату – відмінний спосіб захистити ваше приміщення від опадів, вітру та пилу.

Завдяки естетичному зовнішньому вигляду конструкції та високій світлопроникності використання ролети з полікарбонату на веранді, терасі, балконі або альтанці дозволить вам проводити час у улюблених відкритих приміщеннях навіть у негоду, а в осінньо-зимовий період дозволить зберегти ваше приміщення від опадів.

Прозорі ролети виготовляються з литого ударостійкого полікарбонату товщиною 4 мм і по міцності не поступаються алюмінієвим конструкціям, що дозволяє використовувати їх як надійний захист від злому, у тому числі в торгових приміщеннях.

Рольставні полікарбонату мають ряд переваг перед іншими рішеннями, такими як м’які вікна, штори з ПВХ.
Завдяки продуманому технічному рішенню та використанню високоякісних комплектуючих від світового лідера ролетних систем Алютех, прозорі рольставні забезпечать надійність та високий рівень комфорту у використанні.

ПАРАМЕТРИ ПОЛОТНА:
Товщина монолітного полікарбонату – 4 мм. Висота сполучного алюмінієвого профілю – 19 мм. Вага полотна – 8 кг. квадратний метр.

МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІРИ:
Ширина конструкції: 5000 мм.
Висота конструкції: 6000 мм.
Площа полотна: 15 м.кв.

ВІДТІНОК ПОЛІКАРБОНАТУ:
Базовий колір: прозорий.
Полікарбонат з бронзовим та матовим відтінками поставляються на замовлення з додатковою націнкою у розмірі 5% від вартості полотна.

КОЛІР АЛЮМІНІЮ:
Базові кольори: білий, бежевий, сірий, коричневий. Короб, що направляють та з’єднувальний профіль полікарбонату можна пофарбувати в будь-який колір за каталогом RAL.

АВТОМАТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ:
Для автоматизації прозорих рольставнів використовуються електромотори. Управління здійснюється від вимикачів (клавішний чи замковий) або від пультів дистанційного керування

Монолітний полікарбонат – матеріал з унікальними властивостями, що дозволяють назвати його одним із найкращих винаходів сучасності. Він поєднав у собі прозорість скла та твердість сталі. Завдяки своїм корисним якостям, монолітний полікарбонат зарекомендував себе в різних галузях та широко використовується у будівництві, авіації, автомобілебудуванні, військовій промисловості, рекламі, медицині, дизайні інтер’єрів та інших сферах діяльності.

от 17 478 грн

Прозрачные защитные роллеты белые PREMIROLL 1400*1400, Автоматический

Под заказ, 21 день

от 19 226 грн

Прозрачные защитные роллеты в цвете по RAL PREMIROLL 1400*1400, Автоматический

Под заказ, 21 день

от 56 630 грн

Прозрачные защитные роллеты в цвете по RAL PREMIROLL 3000*3000, Автоматические

В наличии

от 51 391 грн

Прозрачные защитные роллеты белые PREMIROLL 3000,3000, Автоматический

В наличии

ПЕРЕВАГИ ДАНОГО МАТЕРІАЛУ, В ВИКОРИСТАННІ РОЛЬСТАВНІ

ПРОЗОРНІСТЬ

Монолітний полікарбонат має світлопропускання до 90%. Цей матеріал служить чудовим замінником силікатного скла.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Монолітний полікарбонат має чудові звукоізоляційні властивості. Саме тому цей матеріал знайшов своє застосування для шумоподавлення на дорожніх трасах та в офісах.

УДАРНА МІЦНІСТЬ

Ударна міцність монолітного полікарбонату у 250 разів перевищує міцність звичайного скла. Саме тому даний матеріал використовують як захисне антивандальне скління прозорих конструкцій, а також для виготовлення удароміцних виробів.

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ

Монолітний полікарбонат має найкращі показники протипожежної безпеки. Для нього характерні висока вогнестійкість, низька токсичність продуктів розкладання та надзвичайно низький рівень димоутворення під час горіння.

ТЕПЛОСТІЙНІСТЬ, МОРОЗОСТІЙКІСТЬ

Стійкість до перепадів температур дозволяє використовувати монолітний полікарбонат в середовищі від -50 °С до +100 °С, що дозволяє застосовувати матеріал у будь-яких широтах, а також на «складних» виробництвах, де технологія передбачає роботу при високих або низьких температурах.

ЗАХИСТ ВІД УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ ТА ІНШОГО ВПЛИВУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Монолітний полікарбонат захищений від ультрафіолетового випромінювання з двох сторін спеціальним шаром, нанесеним методом співекструзії. Завдяки цьому методу матеріал не руйнується під впливом сонячних променів, і листи зберігають свої якості понад 15 років.

ЛЕГКА ВАГА

Монолітний полікарбонат на 50% легший за скло і на 43% алюмінію. Це значно полегшує монтаж конструкцій, наприклад, зі звичайним склом.

ГНУЧКІСТЬ, ФОРМАЛЬНІСТЬ, ОБРОБЛЮВАНІСТЬ

Монолітний полікарбонат добре піддається термоформуванню, гнеться у холодному чи гарячому стані. Матеріал можна свердлити, різати, склеювати, піддавати зварюванню. На монолітний полікарбонат можна нанести зображення будь-яким способом: трафаретним друком, фарбуванням, флексографією та гравіюванням.

ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ

Монолітний полікарбонат стійкий до багатьох хімічно активних середовищ.

Є ПИТАННЯ?

Задайте їх нам у соціальних мережах.

Зв'яжіться з нами

Є питання, пропозиції, ідеї — зв’яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму нижче та надішліть нам листа. Ми із задоволенням відповімо вам найближчим часом!