Двері з автоматичними замками


________________________________________________________________________

Замки з електроприводом
Автоматизація запірних механізмів значно збільшує комфорт та зручність в експлуатації дверей. За допомогою електронного ключа, пульта дистанційного керування, зчитувача відбитків пальців, пластикової картки з чіпом, транспондера або інших механізмів контролю доступу електронні багатоточкові системи замикання від Winkhaus відкривають широкий спектр можливостей для різноманітних дизайнерських рішень, ідеально поєднуючи високий комфорт в керуванні та надійний захист від зламування. . Таке рішення дуже зручне для застосування як у приватних будинках, так і в будинках соціального чи громадського призначення.
blueMatic EAV3 (оснащений магнітними датчиками та перемикачем на денний режим)
Система з автоматичним замиканням WINKHAUS blueMatic оснащена потужним 12-вольтним електроприводом для дистанційного відмикання дверей, при активації якого відбувається автоматичне розблокування сталевих іклів і фалевої клямки. Сталеві ікла та ригель, що блокують двері, моментально повертаються у відкрите положення, забезпечуючи миттєве відмикання. Замок даної системи можна замикати та відмикати також і традиційним способом – за допомогою ключа (наприклад, при збоях в електроживленні). Зачинені двері відчиняються зсередини приміщення натискною ручкою, а з вуличного боку за допомогою електронного або звичайного ключа.
У системі blueMatic EAV3 пріоритет має механіка. Це означає, що якщо пропадає світло (живлення), двері завжди залишатимуться замкненими. Відкрити її в такому випадку можна лише ключем або натиснувши ручку зсередини.Принцип дії замку WINKHAUS blueMatic EAV3: режими «день» та «ніч»
У режимі «день» система працює традиційно — двері відчиняються і закриваються як за рахунок натискання ручки зсередини, так і офісною ручкою із зовнішнього боку. Це зручна функція для приватних будинків або компаній, коли є необхідність часто користуватися зовнішніми дверима протягом дня, або за необхідності занести речі, коли зайняті обидві руки – двері можна відчинити, просто злегка штовхнувши її плечем.
У режимі «ніч» при натисканні ручки зсередини двері на перший погляд відчиняються, як звичайно. Відмінність від традиційних систем полягає в тому, що при замиканні в цьому режимі у верхній та нижній частині дверей за допомогою магнітної технології автоматично висуваються потужні металеві ікла та ущільнювальні елементи.
В результаті користувач отримує двері з високим рівнем безпеки, які можна відкрити зовні тільки за допомогою ключа або скориставшись однією з функцій автоматичного відкривання.
Металеві ікла згори та знизу, які автоматично висуваються при кожному закритті, є основними елементами безпеки, які неможливо підчепити при спробі несанкціонованого доступу, як це можна зробити зі звичайним замком. У режимі «ніч» двері щільно притиснуті до рами, що забезпечує високу теплоізоляцію.

от 62 900 грн

Двери входные автоматические Kommerling 76MD отпирание от отпечатка пальца

Под заказ, 20 дней

от 45 820 грн

Двери входные автоматические Германия, отпирание от смартфона и сенсорной панели bluetooth

Под заказ, 20 дней