ВІКНА З СИГНАЛІЗАЦІЄЮ CONTROL


___________________________________________________________________________

Контроль на основі магнітних контактів:

Непомітні датчики замикання фурнітури Winkhaus activPilot Control дозволяють отримати інформацію про положення віконної стулки або балконні двері. Вони можуть бути використані для контролю опалення, кондиціонування та загального клімату у приміщенні, а також сумісні з будь-якими типами сигналізації. Датчики системи activPilot Control сертифіковані згідно з вимогами VdS класу.

Контроль вікна на основі радіохвиль RFID (VDS-C):

Winkhaus пропонує інноваційну систему контролю за положенням віконної або дверної конструкції за допомогою датчика замикання та транспондера у технології RFID. Ця технологія базується на заміні контактного зачепа датчиком замикання, керованого радіохвилями (RFID). Трансмісія даних між стулкою та рамою здійснюється безконтактним способом за допомогою спеціального коду, що гарантує дуже високий рівень безпеки та захисту від злому. Датчики замикання фурнітури activPilot Control сертифіковані згідно з вимогами VdS класу В.

Віконні датчики, вбудовані всередину вікна, спрацьовують на перших секундах злому конструкції. Імпульс відразу подається на пульт охорони та починається відлік часу до приїзду групи підтримки.
на німецькій фурнітурі Winkhaus activpilot Control

от 9 100 грн

Окно Германия интеграция с сигнализацией

Под заказ, 10 дней

от 9 000 грн

Окно Германия с интеграция с датчиком углекислого газа CO2

Под заказ, 10 дней