Вікна панорамні зсувні


___________________________________________________________________________

Фурнітура Winkhaus duoPort SК дозволяє легко та невимушено пересувати та нахиляти вікна з ПВХ з максимальною вантажопідйомністю до 200 кг в умовах обмеженого простору.

Найвищий рівень комфорту:
Важливими перевагами фурнітури duoPort SK для користувачів є високий комфорт та зручність керування. Конструкція системи має рухомі ролики зі збільшеним діаметром (28 мм), завдяки яким можна легко і плавно – без застосування сили – пересувати навіть великі дверні конструкції. Інтегровані в систему, щітки, що очищають, гарантують плавний хід фурнітури навіть після багаторічного використання. Система замикання з регулюванням притиску стулки до рами дозволяє отримати оптимальну герметичність вікон.

У фурнітурі Winkhaus duoPort PAS завдяки поршневій системі в рухомих елементах фурнітури duoPort, відбувається автоматичний заклад віконної або дверної стулки при закриванні конструкції. Що забезпечує інтуїтивне керування вікном та найвищий рівень комфорту для користувача. Система зручна та проста в експлуатації. Є можливість периметрального безпечного провітрювання під час Вашої відсутності.

от 34 000 грн

Окно Kömmerling Kommerling 76 мм AD Германия duoPort SK

Под заказ, 10 дней

от 37 900 грн

Окно Kömmerling Kommerling 76 мм AD Германия duoPort PAS

Под заказ, 10 дней